Reference

Ohlasy mých klientů

Andrea Kalousová

Profesionální modelka, Česká Miss World 2015

"Mám pocit, že najít v dnešní době spolehlivého člověka, kterému můžete naplno důvěřovat, není úplně jednoduché. A tak jsem moc vděčná, že mi život přivál do cesty právě Martina, který takový je. Známe se už přes 5 let. A tak když mě začaly trápit neduhy, byl jasnou volbou. Díky tomu, že ho znám tak dlouho a vím, jak pracuje, neváhala jsem. Pomáhá mi podívat se na sebe a na můj život tak, jak bych to sama těžko dokázala. Na každé sezení s ním se těším, je vždy skvěle připraven a po návstěvě odcházím vyrovnanějsí. Važím si ho nejen jako dobrého přítele, ale také za to, jaký profesionál ve své oblasti je.

Marek Aberl

Oblastní ředitel ve společnosti Profi FP

"Na spolupráci s Martinem oceňuji hlavně 3 aspekty. Tím prvním je schopnost vhledu. Bez ohledu na to, jestli jsme řešili pracovní, nebo osobní témata, vždy byl schopen dostat se k opravdovému jádru problému. Jít skutečně do hloubky a správně pojmenovat věci, které mám řešit.
Druhým aspektem, kterého si na Martinovi vážím, je jeho profesionalita. Martin má jedinečnou kombinaci odbornosti a srozumitelnosti. Má veliké vědomosti, přesto všechno vždy vysvětluje srozumitelně. Díky tomu i laik, jako já, s ním drží "krok".
Jako poslední bych rád zmínil důvěru. S Martinem spolupracuji téměř 9 let a s každým dalším setkáním se jenom posiluje pocit jistoty, který mám od začátku našeho kontraktu. Martin je člověk, kterému můžu 100% důvěřovat."

Ing. Martin Novák

Vedoucí pražských poboček Generali Česká pojišťovna a.s.

K možnosti koučování u Martina jsem se dostal již před 4 lety, kdy jsem byl v rámci společnosti zařazen do Talent programu. K Martinovi chodím pravidelně dodnes. Jeho koučování je pro mě vždy příjemné setkání, ať už spolu řešíme odlehčenější témata z práce, z normálního života, tak těžké chvíle současné či minulé. Díky jeho profesionálnímu nadhledu mě je schopen navést k možným řešením a pochopit mé pocity a myšlenky. Martin umí skvěle přecházet mezi koučem, terapeutem, vtipálkem, odborníkem a obyčejným smrtelníkem. Nejvíce mě baví společně rozkrývat "jednoduchost" fungování mé osobnosti.