References

Ohlasy spokojených zákazníků

Andrea Kalousová

Professional Model, The Czech Miss World 2015

Nowadays, it is not easy to find a responsible person you can fully trust. The more grateful I am that I've met Martin - who is such a person. We have known each other for more than 5 years and when my first struggles came - he was a clear choice. Knowing him for so long and knowing how he works, I did not hesitate a second. He helps me to look at myself and my life in a completely different perspective and this is something I would not manage on my own. I am genuinely looking forward to each session. Martin is always well prepared, and each time leaving his office I feel balanced and good-tempered. I value him not only as my good friend, but also as a top professional in his field.

Marek Aberl

Oblastní ředitel ve společnosti Profi FP

"Na spolupráci s Martinem oceňuji hlavně 3 aspekty. Tím prvním je schopnost vhledu. Bez ohledu na to, jestli jsme řešili pracovní, nebo osobní témata, vždy byl schopen dostat se k opravdovému jádru problému. Jít skutečně do hloubky a správně pojmenovat věci, které mám řešit.
Druhým aspektem, kterého si na Martinovi vážím, je jeho profesionalita. Martin má jedinečnou kombinaci odbornosti a srozumitelnosti. Má veliké vědomosti, přesto všechno vždy vysvětluje srozumitelně. Díky tomu i laik, jako já, s ním drží "krok".
Jako poslední bych rád zmínil důvěru. S Martinem spolupracuji téměř 9 let a s každým dalším setkáním se jenom posiluje pocit jistoty, který mám od začátku našeho kontraktu. Martin je člověk, kterému můžu 100% důvěřovat."

Ing. Martin Novák

Vedoucí pražských poboček Generali Česká pojišťovna a.s.

K možnosti koučování u Martina jsem se dostal již před 4 lety, kdy jsem byl v rámci společnosti zařazen do Talent programu. K Martinovi chodím pravidelně dodnes. Jeho koučování je pro mě vždy příjemné setkání, ať už spolu řešíme odlehčenější témata z práce, z normálního života, tak těžké chvíle současné či minulé. Díky jeho profesionálnímu nadhledu mě je schopen navést k možným řešením a pochopit mé pocity a myšlenky. Martin umí skvěle přecházet mezi koučem, terapeutem, vtipálkem, odborníkem a obyčejným smrtelníkem. Nejvíce mě baví společně rozkrývat "jednoduchost" fungování mé osobnosti.