Jdi na obsah Jdi na menu
 


Trénink a vzdělávání

Příspěvky

Výcvik v psychodynamickém koučování

Koučování se stalo velmi populárním v posledních letech, nejen pro určování směru a dosahování vytyčených cílů, ale i jako styl vedení pro manažery. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl se svými kolegy uspořádat výcvik v psychodynamickém koučování

 

Aktuální otevřené kurzy

Aktuální otevřené kurzy, které nyní organizuji v rámci společnosti MK Psychology. Jsou vhodné pro každého, kdo má zájem na vlastním vzdělávání a osobním růstu. Včetně certifikátu o absolvování.

Bližší informace o kurzech nalezenete zde: https://www.mkpsychology.cz/otevrene-kurzy/

 

9. 10. 2014

Insiafest 2014 - Time management 4. generace

Sylabus k přednášce na téma Time management 4. generace pro účastníky odborné konference Insiafest 2014. Článek je chráněn heslem, které účastníci obdrželi na přednášce. 

 

16. 7. 2014

Stress management pro manažery České pojišťovny

Souhrnný článek k tématu Stress mangement pro manažery a ředitele České pojišťovny, a. s. - trénink ve vzdělávacím programu Sokrates. Článek je chráněný heslem, které účastníci obdrželi na školení.

 

17. 12. 2013

AKADEMIE PRODEJE ČESKÉ POJIŠŤOVNY - MODUL 1 - SEBEŘÍZENÍ

V článku najdete shrnutí tréninku se zaměřením na Sebeřízení, a to zejména oblast sebekoučování. Článek je určen pouze pro členy Top Business Clubu a Business Clubu České pojišťovny a je chráněn heslem. 

 

27. 11. 2013

AKADEMIE PRODEJE ČESKÉ POJIŠŤOVNY - 1. SETKÁNÍ

Dílčí text k problematice STRESS MANAGEMENTU pro členy Top Business Clubu a Business Clubu České pojišťovny, kteří absolvovali 1. modul - Sebeřízení. Článek je chráněn standardním heslem pro Českou pojišťovnu.

 

30. 10. 2013

Shrnutí k tréninku: Vyjednávání v obchodní praxi II.

Článek poskytuje základní shrnutí pro účastníky tréninku Vyjednávání v obchodní praxi II. Text je chráněn heslem, které účastníci obdrželi při školení.

 

9. 10. 2013

INSIAFEST 2013 - STRESS MANAGEMENT

Souhrn přednášky z odborné konference INSIAFEST 2013 na téma Stress Management. Článek je určen pouze pro účastníky této odborné konference, je chráněn heslem. 

 

17. 9. 2013

Vyjednávání v obchodní praxi - I.

Základní souhrn pro absolventy tréninku Vyjednávání v obchodní praxi - I. 
Dokument je určen pouze pro absolventy tréninku a je chráněn heslem. 

 

28. 1. 2013

Nejčastější námitky v aktivním telemarketingu - pojišťovnictví

Najdete zde přehled nejčastějších námitek, které jsme zaznamenali v pojišťovnictví při oslovování jak nových, tak stávajících klientů. Námitky jsou ze segmentu SME klientů.

Materiál slouží jako pomůcka pro trénink "Aktivní telemarketing"
Materiál je chráněn standardním heslem pro ČP, účastníci ho obdrží při tréninku.